DD92DBVM-012 Fans 12V 0.16A 90×25mm Cooling Fan
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Label : Brian Kingwell
Manufacturer : Brian Kingwell
NumberOfItems : 1
PartNumber : DD92DBVM-012
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT_FAN
Publisher : Brian Kingwell
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41kjgpeEDaL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Brian Kingwell
Title : DD92DBVM-012 Fans 12V 0.16A 90×25mm Cooling Fan