10 Pcs Linear Regulator (LDO) Positive Maximum Input Voltage 36V Output Voltage 3.3V 100mA SOT-23 PJ75AL33SA
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Generic
BulletPoint : 10 Pcs linear regulator (LDO) positive maximum input voltage 36V output voltage 3.3V 100mA SOT-23 PJ75AL33SA
BulletPoint1 : 5 Pcs 1/8PT to 4mm Straight Air Pneumatic Quick Release Fitting Connector PCF4-01
BulletPoint5 : Hard to find components
Color : Clear
CompatibleMaterial : Wood
ContainsLiquidContents : 1
CustomerPackageType : Standard Packaging
ExternallyAssignedProductIdentifier : 4802813339522
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 724519826110
FcShelfLife : 900 days
IsExpirationDatedProduct : 1
ItemForm : Liquid
ItemName : 10 Pcs Linear Regulator (LDO) Positive Maximum Input Voltage 36V Output Voltage 3.3V 100mA SOT-23 PJ75AL33SA
ItemPackageDimensions_Height : 34.0106 centimeters
ItemPackageDimensions_Length : 16.6116 centimeters
ItemPackageDimensions_Width : 32.004 centimeters
ItemPackageQuantity : 1
ItemTypeKeyword : communication-integrated-circuits
ItemVolume : 2 gallons
LiquidVolume : 2 gallons
Manufacturer : Generic
Material : Copper
ModelNumber : CCER2
NumberOfPieces : 5
PartNumber : ZANL_DYND_18621
ProductDescription : 10 Pcs linear regulator (LDO) positive maximum input voltage 36V output voltage 3.3V 100mA SOT-23 PJ75AL33SA