ETCR148A Large Caliper Clamp AC Current Sensor with Measuring Range AC Range 0.0mA to 4000A Large Caliber Clamp Current Sensor CT Size 108mm x 148mm Current Detection Meter Color Grey
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : VTSYIQI
Color : Grey
IsAutographed : false
IsMemorabilia : false
Label : VTSYIQI
Manufacturer : VTSYIQI
Model : VTSYIQI
PackageDimensions_Weight : 14.3300470300000
PackageDimensions : L:15.74803148000 X W:11.81102361000 X H:7.87401574000
PartNumber : VTSYIQI
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRIC_CIRCUIT_TESTING_DEVICE
Publisher : VTSYIQI
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31eH0LCAfmL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 69
Studio : VTSYIQI
Title : ETCR148A Large Caliper Clamp AC Current Sensor with Measuring Range AC Range 0.0mA to 4000A Large Caliber Clamp Current Sensor CT Size 108mm x 148mm Current Detection Meter Color Grey