10pcs New ACS712 Hall Current Sensor Module 5A 20A 30A ACS712 Module ACS712-5A ACS712-20A ACS712-30A (20A)
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Reland Sun
Color : 20A
Label : Reland Sun
Manufacturer : Reland Sun
NumberOfItems : 10
PartNumber : 717066370588
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Reland Sun
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41ewqzA-DmL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Reland Sun
Title : 10pcs New ACS712 Hall Current Sensor Module 5A 20A 30A ACS712 Module ACS712-5A ACS712-20A ACS712-30A (20A)