THINBIT 3 Pack MGTI030D2RCR002C 0.030" Width, 0.060" Depth, TiN Coated Carbide, Corner Radius 0.002", Grooving Insert for Steel, Cast Iron and Stainless Steel with Interrupted Cuts
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Color : One Color
ExternallyAssignedProductIdentifier : 7649656464427
FitType : Universal
ItemDisplayWeight : 0.1 pounds
ItemName : THINBIT 3 Pack MGTI030D2RCR002C 0.030" Width, 0.060" Depth, TiN Coated Carbide, Corner Radius 0.002", Grooving Insert for Steel, Cast Iron and Stainless Steel with Interrupted Cuts