JFUDJKLI EAPDX-63V AE 220V KWH 63A 230V 3IN1 Display Din Rail Adjustable Overvoltage Current Undervoltage Protection Device Protector Relay
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : JFUDJKLI
BulletPoint : Ground Fault Circuit Interrupters
Color : One Color
ExternallyAssignedProductIdentifier : 9010062105330
ItemName : JFUDJKLI EAPDX-63V AE 220V KWH 63A 230V 3IN1 Display Din Rail Adjustable Overvoltage Current Undervoltage Protection Device Protector Relay
ItemPackageDimensions_Height : 1 centimeters
ItemPackageDimensions_Length : 3 centimeters
ItemPackageDimensions_Width : 2 centimeters
ItemPackageQuantity : 1
ItemTypeKeyword : ground-fault-circuit-interrupters
Manufacturer : JFUDJKLI
ModelName : JFUDJKLI
ModelNumber : JFUDJKLI
NumberOfItems : 1
PartNumber : JFUDJKLI
ProductDescription : Ground Fault Circuit Interrupters
Type: Mini
Type: Voltage relay
Model: EAPDX-63V AE
Rated voltage: 220V
Origin: Mainland China
Undervoltage protection: 80V-210V (adjustable)
Overvoltage protection: 230V-300V (adjustable)
Overcurrent protection: 1A-63A (adjustable)
Reconnection time: 1s-600s
Rated power supply voltage: AC 220V
Working voltage range: AC 80V-400V
Working frequency: 50/60Hz
Tolerance range: 2%
ProductSiteLaunchDate : 2024-10-07T07:12:32.427Z
Size : 63A