Norman Lamps JCD100-130V - 130V, 100W, 14.5 x 60mm Dimensions, Approx.
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 5.39
Brand : Norman Lamps
Label : Norman Lamps
Manufacturer : Norman Lamps
NumberOfItems : 1
PartNumber : JCD100-130V
ProductGroup : Lighting
ProductTypeName : LIGHT_BULB
Publisher : Norman Lamps
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31qz7s7Mr7L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Norman Lamps
Title : Norman Lamps JCD100-130V - 130V, 100W, 14.5 x 60mm Dimensions, Approx.