THINBIT 3 Pack MGTI090D2LCR002D 0.090" Width, 0.125" Depth, TiCN Coated Carbide, Corner Radius 0.002", Grooving Insert for Aluminum, Brass, Bronze, Copper and Cast Iron with Interrupted Cuts
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
ItemDisplayWeight : 0.1 pounds
ItemName : THINBIT 3 Pack MGTI090D2LCR002D 0.090" Width, 0.125" Depth, TiCN Coated Carbide, Corner Radius 0.002", Grooving Insert for Aluminum, Brass, Bronze, Copper and Cast Iron with Interrupted Cuts