VSDISPLAY VGA LCD Controller Board for 9.7" LTN097XL01 LP097X02
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
AspectRatio : 4:3
Brand : VSDISPLAY
BulletPoint1 : Compatible Work With: 9.7inch 1024x768 LTN097XL01-A01 LTN097XL01-A02 LTN097XL01-B01 LTN097XL01-H01 LP097X02-SLA1 LP097X02-SLA2 LP097X02-SLA3 LP097X02-SLA5 LP097X02-SLA8 LP097X02-SLA9 LP097X02-SLAA LP097X02-SLC2 LP097X02-SLC5 LP097X02-SLC6 LP097X02-SLP1 LP097X02-SLN1 LP097X02-SLP2 LP097X02-SLQ1 LP097X02-SLQ2 LP097X02-SLQA LP097X02-SLQE LP097X02-SLP5 LP097X02-SLNV LP097X02-SLEA