Eaton HMCP030H1 30A, 3P, 600V, 250 VDC HMCP
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Eaton
Label : Eaton
Manufacturer : Eaton
MaterialType : Aluminum
PackageDimensions : 4.50
PartNumber : HMCP030H1
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CIRCUIT_BREAKER
Publisher : Eaton
SmallImage_Height : 42
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31r2fYP8VzL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Eaton
Title : Eaton HMCP030H1 30A, 3P, 600V, 250 VDC HMCP