NTN HKS41X47X12 Needle Roller Bearing 41mm x 47mm x 12mm
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
AgeRangeDescription : adult
Brand : NTN
BulletPoint : HKS41X47X12
BulletPoint1 : 【Parameter】Model: CF12-1 / KR32; Roller Dia: 32mm / 1.26"; Length: 40.2mm / 1.58"; Thread Size: M12x1.5.
Color : Silver
ExternallyAssignedProductIdentifier : 3121204192647
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 0769135409606
IncludedComponents : No
ItemName : NTN HKS41X47X12 Needle Roller Bearing 41mm x 47mm x 12mm