Listen Technologies LR-3200-072 Basic DSP RF Receiver (72 MHz), 50mW Maximum, Impedance 32 ohm, Integrated Neck Loop/Lanyard with DSP Loop Driver, Advanced Rechargeable Battery
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 130.00
Binding : Electronics
Brand : Listen Technologies
Label : Listen Technologies
Manufacturer : Listen Technologies
Model : LR-3200-072
PackageDimensions : 0.0992080179000
PartNumber : LR-3200-072
ProductGroup : Speakers
ProductTypeName : RECEIVER_OR_AMPLIFIER
Publisher : Listen Technologies
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31B6DffSxfL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 44
Studio : Listen Technologies
Title : Listen Technologies LR-3200-072 Basic DSP RF Receiver (72 MHz), 50mW Maximum, Impedance 32 ohm, Integrated Neck Loop/Lanyard with DSP Loop Driver, Advanced Rechargeable Battery