dc Power Supply 120V 3A Switching Lab DC Adjustable Power Supply Laboratory Precision 4 Digital Regulated USB DIY Source (Color : SPPS-S1203 White, Size : 110V)
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Personal Computers
Brand : PULME
Color : Spps-s1203 White
Department : unisex-adult
Label : PULME
Manufacturer : PULME
MaterialType : Titanium
NumberOfItems : 1
PartNumber : PULME
ProductGroup : Home
ProductTypeName : SYSTEM_POWER_DEVICE
Publisher : PULME
Size : 110V
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31J8JRxinZL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : PULME
Title : dc Power Supply 120V 3A Switching Lab DC Adjustable Power Supply Laboratory Precision 4 Digital Regulated USB DIY Source (Color : SPPS-S1203 White, Size : 110V)