Ubiquiti Networks POE-24-12W-G PoE Adapter PoE Adapter (15 VDC)
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Ubiquiti Networks
DataLinkProtocol : Ethernet
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 602003746864
ExternallyAssignedProductIdentifier2 : 810354021190
HardwareInterface : ethernet
ItemDisplayDimensions_Height : 30 millimeters
ItemDisplayDimensions_Width : 70 millimeters
ItemName : Ubiquiti Networks POE-24-12W-G PoE Adapter PoE Adapter (15 VDC)
ItemPackageDimensions_Height : 1.7 inches
ItemPackageDimensions_Length : 7.1 inches
ItemPackageDimensions_Width : 3.9 inches
ItemPackageQuantity : 1
ItemTypeKeyword : powerline-network-adapters
Manufacturer : Ubiquiti Networks
ModelNumber : POE-24-12W-G
PartNumber : POE-24-12W-G
ProductDescription : PoE Adapter POE-24-12W-G PoE 24V DC 12W Gigabit Replacement PoE Adapter