ABB T3S125TW Molded Case Circuit Breaker, 600Y/347 VAC, 500 VDC, 125 A, 3 Poles
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : ABB
Label : ABB Group
Manufacturer : ABB Group
Model : T3S125TW
NumberOfItems : 1
PartNumber : T3S125TW
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CIRCUIT_BREAKER
Publisher : ABB Group
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31WDJDPi+ML._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : ABB Group
Title : ABB T3S125TW Molded Case Circuit Breaker, 600Y/347 VAC, 500 VDC, 125 A, 3 Poles