Heschen Universal Rotary Cam Selector Changeover Switch SZW26-20/0-4.4 660V 20A 5 Position 4 Phase 16 Terminals CE
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Heschen
BulletPoint1 : Model: SZW26-20/0-4.4
BulletPoint2 : Ui : 660V; Ith : 20A
BulletPoint3 : Positions: 5 Positions(0-1-2-3-4)
BulletPoint4 : Size: 50 x 50 x 89mm /2" x 2" x 3.5"(L*W*T)
BulletPoint5 : Package Content : 1 x Changeover Switch + 5 x Screws
CircuitType : 5-way
Color : Blue
ConnectivityProtocol : Wi-Fi
ConnectorType : Screws
ControllerType : Mechanical knob
CurrentRating : 20 amps
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 670534181348
ExternallyAssignedProductIdentifier2 : 0670534181348
ItemName : Heschen Universal Rotary Cam Selector Changeover Switch SZW26-20/0-4.4 660V 20A 5 Position 4 Phase 16 Terminals CE