33-P005-125-012-036 General Purpose Rubber, 50A Durometer, Smooth Finish, Adhesive Backed, 0.125" Thickness, 12" Width, 36" Length, Black
Customer rating 4.2 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Misc.
Brand : Small Parts
Color : Black
Label : Small Parts
Manufacturer : Small Parts
MaterialType : SBR (Styrene-butadiene Rubber)
Model : 33-P005-125-012-036
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 2.749999997693875850
PackageDimensions : L:11.99999998776 X W:2.99999999694 X H:2.99999999694
PartNumber : 33-P005-125-012-036
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : RAW_MATERIALS
Publisher : Small Parts
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41OiUdnHUzL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Small Parts
Title : 33-P005-125-012-036 General Purpose Rubber, 50A Durometer, Smooth Finish, Adhesive Backed, 0.125" Thickness, 12" Width, 36" Length, Black