Haimer Arbor D69893A KKB HSK-A100-40 x 100 mm
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Haimer
BulletPoint : Parlec 40 Taper 1" Arbor Hole 2.00" Gage Line V Flange
BulletPoint1 : R8-mt
BulletPoint2 : Adapter
BulletPoint3 : Machine tool accessories
BulletPoint4 : Country of origin: United States
ExternallyAssignedProductIdentifier : 4034221095879
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 887861240864
ItemName : Haimer Arbor D69893A KKB HSK-A100-40 x 100 mm