Celestion BL10-100X 10" 100W 8ohm Ceramic Bass Replacement Speaker
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 0.00
Binding : Electronics
Brand : CELESTION
IsAutographed : false
IsMemorabilia : false
Label : Celestion
Manufacturer : Celestion
Model : Celestion
PackageDimensions : 0.0000000000
PartNumber : SCE BL10-100X
ProductGroup : Musical Instruments
ProductTypeName : SPEAKERS
Publisher : Celestion
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : http://ecx.images-amazon.com/images/I/41yb1jEpGgL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Celestion
Title : Celestion BL10-100X 10" 100W 8ohm Ceramic Bass Replacement Speaker