EMB Professional 4500W 2CH POWER Amplifier EB4500PRO
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Electronics
Brand : EMB
Label : EMB
Manufacturer : EMB
Model : EB4500PRO
PackageDimensions_Weight : 42.00026553362
PackageDimensions : L:23.99999997552 X W:23.99999997552 X H:23.99999997552
PartNumber : EB4500PRO
ProductGroup : Musical Instruments
ProductTypeName : SOUND_AND_RECORDING_EQUIPMENT
Publisher : EMB
Size : 21" x "22" x "7.5
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41mTpMPnghL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : EMB
Title : EMB Professional 4500W 2CH POWER Amplifier EB4500PRO