Quantum Storage Systems AD54-3672C Add-On Kit for 54" High 4-Tier Wire Shelving Unit, Chrome Finish, 36" Width x 72" Length x 54" Height
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
BulletPoint5 : Measures 36" width by 72" length by 54" height
Color : Chrome
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 651588062197
ExternallyAssignedProductIdentifier2 : 0651588062197
ItemDisplayDimensions_Height : 54 inches
ItemDisplayWeight : 136 pounds
ItemName : Quantum Storage Systems AD54-3672C Add-On Kit for 54" High 4-Tier Wire Shelving Unit, Chrome Finish, 36" Width x 72" Length x 54" Height
ItemPackageDimensions_Height : 54 inches
ItemPackageDimensions_Length : 36 inches
ItemPackageDimensions_Width : 72 inches
ModelName : Add-On Kit
ModelNumber : AD54-3672C
PackageLevel : unit
PartNumber : AD54-3672C
Pattern : Solid
ProductSiteLaunchDate : 2011-03-20T03:58:50.363Z
ShelfType : Wire
Size : 54" H x 72" W x 36" D