MT MPS2000-85 - 2 Piece Piston Seal Nylon 85mm OD X 64mm ID X 8.1mm High
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Generic
Label : Generic
Manufacturer : Generic
NumberOfItems : 1
PartNumber : MT MPS2000-85
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : O_RINGS
Publisher : Generic
SmallImage_Height : 43
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31k3xcMN2PL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Generic
Title : MT MPS2000-85 - 2 Piece Piston Seal Nylon 85mm OD X 64mm ID X 8.1mm High