UCT213-65MM - TRITAN - Factory New!
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Tritan
ItemName : UCT213-65MM - TRITAN - Factory New!
ItemPackageQuantity : 1
ItemTypeKeyword : take-up-block-bearings
Manufacturer : TRITAN
Material : tritan
NumberOfItems : 1
PartNumber : UCT213-65MM
ProductDescription : THIS LISTING IS FOR ONE PIECE- UCT213-65MM - Take Up Unit, Wide Inner Ring Insert, Set Screw, 65mm Bore Dia., 224mm Overall Length , 44mm Housing Width - TRITAN - FACTORY NEW!