104-PR-10A Circuit Breakers Thermal 10A 250VAC 48VDC :RoHS
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : AVLIS-CO
Label : AVLIS-CO
Manufacturer : AVLIS-CO
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.625000
PackageDimensions : L:6.00 X W:4.00 X H:2.00
PartNumber : 104-PR-10A
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CIRCUIT_BREAKER
Publisher : AVLIS-CO
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31vY06OvTeL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : AVLIS-CO
Title : 104-PR-10A Circuit Breakers Thermal 10A 250VAC 48VDC :RoHS