Functional Devices PSMN24SB4 2.75" Track Mount Switch, 2 Position Maintained, On/Off, 4 Amp Circuit Breaker, 24 Vac
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : RIB
Label : Functional Devices, Inc.
Manufacturer : Functional Devices, Inc.
Model : PSMN24SB4
NumberOfItems : 1
PartNumber : PSMN24SB4
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Functional Devices, Inc.
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41GOrQxC-uL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Functional Devices, Inc.
Title : Functional Devices PSMN24SB4 2.75" Track Mount Switch, 2 Position Maintained, On/Off, 4 Amp Circuit Breaker, 24 Vac