T11-211-15, Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 240VAC/48VDC (5 Items)
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Schurter
CircuitBreakerType : Standard
CurrentRating : 15 amps
ExternallyAssignedProductIdentifier : 7414215595023
ItemName : T11-211-15, Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 240VAC/48VDC (5 Items)