EW100EAG-3P100K, Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 100A 440VAC
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Fujifilm
Label : Fuji Electric
Manufacturer : Fuji Electric
Model : EW100EAG-3P100K
NumberOfItems : 1
PartNumber : EW100EAG-3P100K
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CIRCUIT_BREAKER
Publisher : Fuji Electric
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/21G6hre12oL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Fuji Electric
Title : EW100EAG-3P100K, Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 100A 440VAC