LJL36400U31X 600V 400A 3Pole 65kA L-Frame Electronic Micrologic Standard Molded Case Circuit Breaker
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 0.00
Brand : Square D
Label : Square D
Manufacturer : Square D
PartNumber : LJL36400U31X-RC
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CIRCUIT_BREAKER
Publisher : Square D
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/21Ub8BqGRdL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 42
Studio : Square D
Title : LJL36400U31X 600V 400A 3Pole 65kA L-Frame Electronic Micrologic Standard Molded Case Circuit Breaker