MGL36600 600VAC 600A 3Pole 65kA M-Frame Electronic Molded Case Circuit Breaker
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Square D
Label : Square D
Manufacturer : Square D
PartNumber : MGL36600-RC
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CIRCUIT_BREAKER
Publisher : Square D
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31BTS0K1IrL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 49
Studio : Square D
Title : MGL36600 600VAC 600A 3Pole 65kA M-Frame Electronic Molded Case Circuit Breaker