Aexit 5pcs NTC16D-20 Fixed Resistors 5A 16 Ohm 20% 20mm DIY Thermistor Single Resistors Temperature Sensor
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Electronics
Brand : Aexit
Label : Aexit
Manufacturer : Aexit
MaterialType : ceramic, metal
Model : modle
PartNumber : f190413ae109108
ProductGroup : Home Theater
ProductTypeName : BISS
Publisher : Aexit
Size : 5 Piece
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/412Z8G4Im8L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Aexit
Title : Aexit 5pcs NTC16D-20 Fixed Resistors 5A 16 Ohm 20% 20mm DIY Thermistor Single Resistors Temperature Sensor