Zouzmin lnternal threading turning insert tool holder SNR0013M16 for 16IR threading turning insert
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : zouzmin
BulletPoint1 : Model: SNR0013M16
BulletPoint3 : Screw compostion type,External thread right hand.
BulletPoint4 : Shank Diameter:0.51”=13mm,overall length:5.90”=150mm