AVLIS-CO TMOV25SP300M VARISTOR MOV 300VAC/385VDC 20000A 517V Pin
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 5.99
Brand : AVLIS-CO
Label : AVLIS-CO
Manufacturer : AVLIS-CO
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.562500
PackageDimensions : L:6.00 X W:4.00 X H:2.00
PartNumber : TMOV25SP300M*
ProductGroup : Automotive Parts and Accessories
ProductTypeName : AUTO_ACCESSORY
Publisher : AVLIS-CO
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/21h389mm8CL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : AVLIS-CO
Title : AVLIS-CO TMOV25SP300M VARISTOR MOV 300VAC/385VDC 20000A 517V Pin