BOURNS MOV-14D511K VARISTOR, 510V, 320VAC, 415VDC, 14MM DISC (5 pieces)
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Publisher : BOURNS
Size : 5 Piece
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/21E6Nl1ZgIL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 72
Studio : BOURNS
Title : BOURNS MOV-14D511K VARISTOR, 510V, 320VAC, 415VDC, 14MM DISC (5 pieces)