Bourns Varistor, 240V, 150Vac, 200Vdc, 20Mm Disc - MOV-20D241K
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : BOURNS
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/21DE-RE3ESL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 72
Studio : Bourns
Title : Bourns Varistor, 240V, 150Vac, 200Vdc, 20Mm Disc - MOV-20D241K