Bourns Varistor, 470V, 300Vac, 385Vdc, 14Mm Disc - MOV-14D471K
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : BOURNS
Label : Bourns
Manufacturer : Bourns
Model : MOV-14D471K
NumberOfItems : 1
PartNumber : MOV-14D471K
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Bourns
Size : 1 Piece
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31sikF8i27L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 38
Studio : Bourns
Title : Bourns Varistor, 470V, 300Vac, 385Vdc, 14Mm Disc - MOV-14D471K