D&D PowerDrive B103/5L1060 V Belt, B/5L, Rubber, 5/8" x 106" OC
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : D&D PowerDrive
BulletPoint1 : Country of Origin : China
BulletPoint2 : Belt may not come in cardboard sleeve
BulletPoint3 : Picture may not accurately reflect number of ribs
BulletPoint4 : Package Dimensions: 12 L x 12 W x 2 H (inches)
BulletPoint5 : Meets RMA oil and heat resistance standards and static conductivity requirements
CompatibleDevices : Car
CustomerPackageType : Standard Packaging
ExternallyAssignedProductIdentifier : 00196508258064
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 190859457039
ItemName : D&D PowerDrive B103/5L1060 V Belt, B/5L, Rubber, 5/8" x 106" OC